Zahradní domky EKONOMIK - cenově výhodné domky

Zahradní domky a zahradní domky na nářadí z výrobní řady EKONOMIK jsou cenově zvýhodněné oproti ostatním zahradním domkům z naší nabídky. Zahradní domek nebo zahradní domek na nářadí řady Ekonomik se vyrábí ve větších kusových sériích, tudíž je jeho výrobní cena nižší. Kvalita zahradních domků Ekonomik zůstává však perfektní, v žádném případě se při jejich výrobě nešetřilo kvalitou použitých materiálů. Dřevěné domky Ekonomik jsou vyrobeny z kvalitního, řádně vysušeného smrkového dřeva, které je přesně strojově opracované. Výrobní řada Ekonomik zahrnuje naše nejprodávanější modely. Jedná se o tyto typy dřevostaveb: dřevěné chaty a zahradní domky a zahradní domky na nářadí. Většinou bývají skladem, tudíž jsou k dostání do pěti - deseti pracovních dnů.  

Zahradní domek uvítáte především ve chvíli, kdy u rodinného domu chybí sklep nebo garáž. Slouží totiž především pro uskladnění zahradního nářadí, jízdních kol nebo zahradního nábytku. Zahradní domky můžete využít i jako zázemí pro odpočinek nebo jako dílničku. Domky a domky na nářadí vyrábíme v různých velikostech. Správná velikost se pak odvíjí od velikosti pozemku a podle toho, co všechno budete v domku mít.

 

Hlavní přednosti zahradních domků řady Ekonomik:

  • nízká cena při zachování skvělé kvality
  • rychlý termín dodání
  • široká typová řada

Zahradní domky a nářaďové domky EKONOMIK si můžete dále upravit a dovybavit - lze k nim přiobjednat mnoho doplňků. DOPRAVA A MONTÁŽ PO CELÉ ČR.

zobrazit více »

Zahradní domky EKONOMIK - cenově výhodné domky - nabídka