Košík je prázdný

O našich dřevostavbách

Obsah - rychlá navigace:

Domky na nářadí

Zahradní domky a zahradní chatky

Rekreační chaty

Prodejní stánky a kiosky

Autobusové čekárny

Pergoly a garážová stání

Garáže

Zateplení


 

Vážený zákazníku,

 

naše firma patří k největším výrobním společnostem v ČR zabývající se výrobou zahradních dřevostaveb a doplňků pro zahradu. Vyrábíme domky na nářadí, zahradní domky, zahradní chatky, dřevěné chaty pro rekreaci, chaty pro celoroční využití, pergoly, přístřešky, altány, garážová stání, prodejní stánky, autobusové čekárny a zastávky a další sortiment pro zahradu a rekreaci. 

Jelikož je tento způsob výroby velmi flexibilní, tak se každý výrobek může přizpůsobit zákazníkovi na míru. Vše samozřejmě nabízíme s dopravou nebo montáží.


 

Zahradní domky na nářadí - palubková, panelová a srubová konstrukce

 

Nářaďové domky vyrábíme buď palubkové - domky Felix, kde nosnou konstrukci tvoří rohové hranolky s drážkami, do nichž se zasouvají palubky o síle 15 mm. Dále nabízíme domky na nářadí panelové konstrukce (NPD 1 - NPD 7), kde nosnými prvky jsou trámky pobité palubkami o síle 15 mm - tím jsou vytvořeny jednotlivé panely, z nichž se skládá nářaďový domek. Nejkvalitnější nářaďové domky jsou srubové konstrukce, které jsou zhotoveny pomocí křížového (srubového) spoje a jejich stěny jsou samonosné. Síla stěnovnic je 28 mm.

Pro výrobu domků na nářadí používáme pouze kvalitní, řádně vysušené řezivo, které je přesně strojově opracované.

 
 

 

Palubkový domek FelixDomky na nářadí - nářaďové palubkové domky Felix jsou určeny pro ty zákazníky, kteří ocení jejich jednoduchou montáž a zároveň nízkou pořizovací cenu. Jsou velmi vkusnou alternativou k nekvalitním a k nevzhledným plechovým či plastovým domkům. Nosná konstrukce palubkových nářaďových domků Felix je tvořena rohovými hranolky s drážkami, do kterých se zasouvají palubky o síle 14, 15 nebo 16 mm. Montáž je tudíž velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Střecha nářaďového domku je vyrobena z OSB desky. Střešní krytinou je černá nenasákavá lepenka V13, která slouží jako provizorní krytina anebo jako podklad pod asfaltový šindel. Součástí každého domku na nářadí jsou prosklené svlakové dveře. Podkladní hranolky, na něž se domek na nářadí staví, jsou impregnované proti vlhkosti a plísním. Tento typ domků na nářadí je rozměrově pevně dán a jiné rozměry je možné vyrobit pouze v případě větší kusové série. 


 

 

Panelový domek NPDDomky na nářadí - nářaďové panelové domky NPD jsou především určeny pro ty zákazníky, kteří ocení jednoduchou montáž. Nosná konstrukce panelových nářaďových domků je tvořena trámky, které jsou pobité palubkami o síle 14, 15 nebo 16 mm. Nářaďový domek se tudíž montuje z celých dílců, které se k sobě sešroubují přiloženým spojovacím materiálem. Střecha domku je vyrobena z OSB desky. Střešní krytinou je černá nenasákavá lepenka V13, která slouží jako provizorní krytina anebo jako podklad pod asfaltový šindel. Součástí každého nářaďového domku jsou plné svlakové dveře. Podkladní hranolky, na něž se staví domek na nářadí, jsou impregnované proti vlhkosti a plísním. Domky na nářadí NPD 2 - NPD 7 obsahují neotvíravé okno. Nářaďové domky NPD 3 - NPD 7 se též nabízejí s dvoukřídlími dveřmi. Tento typ domků na nářadí je rozměrově pevně dán a jiné rozměry je možné vyrobit pouze v případě větší kusové série.

 

 

 

Zahradní domek na nářadí - srubovýNářaďové domky srubové konstrukce jsou velmi pěkným a hodnotným doplňkem zahrad. Síla stěny nářaďového domku je 28 mm, na přání lze použít i sílu 33 mm. Domky na nářadí jsou vyrobeny z kvalitního, řádně vysušeného smrkového řeziva, které je čistě a přesně čtyřstranně opracováno. Stěnová palubka má jednoduchou pero/drážku, rohový křížový (srubový) spoj je tvořen dvojitým zámkem. U těchto domků na nářadí je střecha sedlová nebo pultová. Střecha je tvořena smrkovými palubkami, základní střešní krytinou je pak nenasákavá lepenka V13. Součástí každého domku jsou kvalitní palubkové dveře, které mohou být plné nebo prosklené a obsahují vložkový zámek a kliku. K sestavení stěn domku na nářadí není zapotřebí žádný spojovací materiál, jednotlivé stěnové palubky do sebe zapadají. Stěny nářaďového domku jsou samonosné. U srubových domků na nářadí se dají vyrobit i jiné rozměry podle přání zákazníka.
 

Zahradní domky a zahradní chatky - srubová konstrukce

 

 

Zahradní chatky a domkyZahradní domky a zahradní chatky nabízíme ze síly stěny 28 mm nebo 33 mm. Vždy se jedná o konstrukci pomocí křížového spoje (srubovou konstrukci). Jsou vyrobeny z kvalitního, řádně vysušeného smrkového řeziva, které je čistě a přesně čtyřstranně opracováno. Stěnová palubka tl. 28 mm má jednoduchou pero/drážku, stěnová palubka tl. 33 mm má pero/drážku dvojitou. Rohový křížový (srubový) spoj je tvořen dvojitým zámkem. Zahradní domky a zahradní chatky obsahují střechu, která je tvořena smrkovými palubkami, základní střešní krytinou je pak nenasákavá lepenka V13. Zahradní domek dále obsahuje kvalitní dveře, které mohou být plné nebo prosklené a otvírací/vyklápěcí okno. Dveře i okna jsou dodávány vč. kování, dveře mají vložkový zámek. K sestavení stěn zahradního domku nebo zahradní chatky není zapotřebí žádný spojovací materiál, jednotlivé stěnové palubky do sebe zapadají. Zahradní domky a zahradní chatky lze vyrobit na objednání v jiných, než námi nabízených rozměrech.
 

Rekreační chaty

 

Dřevěné chaty pro rekreaciDřevěné chaty a bungalovy pro víkendové, prázdninové nebo celoroční bydlení nabízíme ze síly stěny 28 mm, 33 mm a 50 mm. Stěnová palubka tl. 28 mm má jednoduchou pero/drážku, stěnová palubka tl. 33 mm a 50 mm má pero/drážku dvojitou. Síla stěny 28 mm je vhodná pouze pro dřevěné chaty menších rozměrů anebo tehdy, když se chaty zateplují. Hranolky, mezi něž se vkládá izolační materiál, totiž celou stěnu zpevní. Dřevěné chaty jsou vyrobeny z kvalitního, řádně vysušeného smrkového řeziva, které je čistě a přesně čtyřstranně opracováno. Rohový křížový (srubový) spoj je tvořen dvojitým zámkem. Dřevěné chaty zpravidla obsahují palubkovou podlahu o síle 19 mm nebo 28 mm a palubkovou střechu o síle 19 mm. Střešní krytinou je nenasákavá lepenka V13, která slouží jako podklad pod asfaltový šindel, který si můžete objednat společně s výrobkem. Součástí každé dřevěné chaty jsou samozřejmě kvalitní palubkové nebo kazetové dveře a okna. U chat ze síly 50 mm mají okna izolační dvojsklo (lze objednat i pro chaty ze síly stěny 33 mm), celoobvodové kování a rám okna je z lepených hranolů. K sestavení stěn dřevěné chaty není zapotřebí žádný spojovací materiál, jednotlivé stěnové palubky do sebe zapadají. Stěny chaty jsou samonosné, nepoužívají se již žádné výztuhy. Střecha a podlaha se přibíjí hřebíky, které jsou součástí dodávky. Pro celoroční využití se mohou dřevěné chaty zateplit.

Zateplení se zpravidla provádí takto:

 

  • podlaha (zateplení pod podlahovými palubkami) - 9 cm polystyren + parozábrana
  • stěny (zateplení zevnitř) - difuzní folie + Orsil 10 - 16 cm + parozábrana + záklop z palubek 12,5 mm
  • střecha (zateplení z vnějšku) - Orsil 12 - 20 cm + parozábrana + záklop z prken 24 mm + odvětrávače
  • olištování, parapety, obklady oken a dveří       

 

Dřevěné chaty a bungalovy se převážně vyrábí na zakázku, dle přání zákazníka. Proto se jejich výsledné provedení a konečná cena může lišit od námi nabízených základních modelů.


 

Prodejní stánky

 


Prodejní stánekProdejní stánky a kiosky - srubové
nabízíme ze síly stěny 28 mm (na přání lze i 33 mm nebo 50 mm). Vždy se jedná o konstrukci pomocí křížového spoje (srubovou konstrukci). Stánky jsou vyrobeny z kvalitního, řádně vysušeného smrkového řeziva, které je čistě a přesně čtyřstranně opracováno. Stěnová palubka tl. 28 mm má jednoduchou pero/drážku a rohový křížový (srubový) spoj je tvořen dvojitým zámkem. Střecha je tvořena smrkovými palubkami, základní střešní krytinou je nenasákavá lepenka V13. Součástí prodejních stánků jsou plné dveře a okenice, které po sklopení tvoří prodejní pult cca 25 cm hluboký. Okenní otvory se mohou zasklít buď na pevno (vitrína) nebo se může vložit výsuvné okno, jehož horní polovina se vysouvá vzhůru. K sestavení stěn stánku není zapotřebí žádný spojovací materiál, jednotlivé stěnové palubky do sebe zapadají.  Střecha a podlaha se přibíjí hřebíky, které jsou součástí dodávky. Prodejní srubové stánky lze vyrobit na objednání v jiných, než námi nabízených rozměrech.

 

  

Demontovatelný prodejní stánekStánky demontovatelné - panelové jsou především určeny pro ty zákazníky, kteří potřebují stánek několikrát ročně montovat a demontovat. Jsou dodávány v předmontovaném stavu, v panelech, které stačí k sobě sešroubovat dodaným spojovacím materiálem - vratovými šrouby. Střecha stánku je vyrobena z OSB desky. Standardní střešní krytinou je pak nenasákavá lepenka V13, která slouží jako podklad pod asfaltový šindel, který si můžete objednat společně s výrobkem. Součástí každého stánku jsou plné, svlakové dveře s petlicí a okenice, která je rozdělena na 2 části - horní část slouží jako stříška, dolní část může po upevnění sloužit jako prodejní pult. Tento typ stánku je rozměrově pevně dán a jiné rozměry je možné vyrobit pouze v případě větší kusové série. 

 

 

 

Plátěný prodejní stánek

Plátěné prodejní stánky jsou určené pro prodej zboží na trzích a jarmarcích. Velmi jednoduše se sestavují, jsou velmi lehké a přitom stabilní. Dřevěná konstrukce stánku se spojuje pomocí šroubů a matek „motýlků“, plachty se k stánku připevňují provázky. Takže není potřeba žádné nářadí. Prodejní plátěný stánek standardně obsahuje: dřevěnou stabilní konstrukci z hranolků 50 x 50 mm + dřevěný prodejní pult z OSB 15 mm + prostor pod pultem zakrytý plachtou + plátěnou střechu. Jedná se o 100% bavlnu, která je napuštěná voděodolnou impregnací, nepropustnost vody je 40 cm vodního sloupce. Síla tkaniny u střechy je 300 g/m2. Tento typ stánku je rozměrově pevně dán a jiné rozměry je možné vyrobit pouze v případě větší kusové série. 

 

 

 


 

 Autobusové čekárny 

 

 

Autobusová čekárnaAutobusové čekárny nabízíme ze síly stěny 28 mm (na přání i 33 mm nebo 50 mm). Vždy se jedná o konstrukci pomocí křížového spoje (srubovou konstrukci). Jsou vyrobeny z kvalitního, řádně vysušeného smrkového řeziva, které je čistě a přesně čtyřstranně opracováno. Stěnová palubka tl. 28 mm má jednoduchou pero/drážku a rohový křížový (srubový) spoj je tvořen dvojitým zámkem. Střecha je tvořena smrkovými palubkami, střešní krytinou je pak nenasákavá lepenka V13, která slouží jako podklad pod asfaltový šindel, který si můžete objednat společně s výrobkem. Součástí každé autobusové čekárny jsou 4 ks pevných, neotvíravých oken (počet lze změnit), vchod vč. zárubně a 2 ks jednoduchých laviček.  K sestavení stěn autobusové čekárny není zapotřebí žádný spojovací materiál, jednotlivé stěnové palubky do sebe zapadají. Stěny autobusové čekárny jsou samonosné, nepoužívají se již žádné výztuhy. Autobusové čekárny lze vyrobit na objednání v jiných, než námi nabízených rozměrech. 

Garáže 

 


Dřevěná garážDřevěné garáže
 nabízíme ze síly stěny 28 mm (na přání i 33 mm nebo 50 mm). Vždy se jedná o konstrukci pomocí křížového spoje (srubovou konstrukci). Jsou vyrobeny z kvalitního, řádně vysušeného smrkového řeziva, které je čistě a přesně čtyřstranně opracováno. Stěnová palubka tl. 28 mm má jednoduchou pero/drážku a rohový křížový (srubový) spoj je tvořen dvojitým zámkem. Střecha je tvořena smrkovými palubkami, střešní krytinou je pak nenasákavá lepenka V13, která slouží jako podklad pod asfaltový šindel, který si můžete objednat společně s výrobkem. Součástí každé garáže jsou 2 ks výklopných oken a palubková vrata vč. kliky a vložkového zámku. K sestavení stěn garáže není zapotřebí žádný spojovací materiál, jednotlivé stěnové palubky do sebe zapadají. Stěny garáže jsou samonosné, nepoužívají se již žádné výztuhy.  Střecha se přibíjí hřebíky, které jsou součástí dodávky. Dřevěné garáže lze vyrobit na objednání v jiných, než námi nabízených rozměrech.


 


 

Pergoly, přístřešky a garážová stání

 

K výrobě pergol, přístřešků a garážových stání používáme pouze masivní smrkové profily, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší, než je tomu u výrobků, které jsou šizeny na síle nebo kvalitě materiálu. Veškerý materiál je řádně vysušený a kvalitné opracovaný. Spoj stojky s vaznicí je na dlab a čep - nepoužíváme nevzhledné kovové spojovací prvky. Vzhledem k naší velkokapacitní výrobě se nám podařilo u pergol a gar. stání dosáhnout příznivé ceny, aniž bychom musely slevit na kvalitě nebo síle materiálu. Není problém vyrobit téměř jakýkoliv atyp - pergoly, přístřešky nebo garážová stání upravíme a vyrobíme podle přání zákazníka.

 

 

 

Zahradní pergolaPergoly - v naší nabídce najdete několik základních sestav zahradních pergol, které jsou navrženy tak, aby pokryly široké spektrum Vašich požadavků. Vybírat můžete z těchto typů: pergola Standard, pergola Standard ke zdi domu, pergola Klasik, pergola Grand a pergola Mare. V základním provedení jsou pergoly nezastřešené. Jako střešní krytinu můžete zvolit buď palubkový záklop se šindelem anebo polykarbonátové desky. Zde je pak sklon střechy cca 10 stupňů.

 

 

 

 

 

 

 

Garážové stání pro autoGarážová stání vyrábíme s pultovou nebo se sedlovou střechou a v základním provedení jsou zastřešená palubkovým záklopem, kde střešní krytinou je nenasákavá lepenka V13, která slouží jako podklad pod asfaltový šindel, který si můžete objednat společně s výrobkem.  Též se dají zastřešit polykarbonátovými deskami. Vybírat můžete z těchto typů: garážové stání Standard, garážové stání Standard ke zdi domu, garážové stání Klasik, garážové stání se sedlovou střechou a garážové stání se skladem.

 

 

 

 

 

 


 


Facebook Domky Delta YouTube