Košík je prázdný

Spolupráce

Nabízíme Vám několik možností spolupráce s tradičním českým výrobcem zahradních domků, rekreačních chat a jiné zahradní architektury, se společností DELTA Svratka s.r.o., která patří k největším tuzemským výrobcům tohoto druhu sortimentu. Šíře nabízených doplňků a služeb je největší v ČR. Své výrobky dodáváme a montujeme po celé ČR, spolupracujeme s mnoha prodejci.


 

Možnosti spolupráce

 

Provizní prodej:

 

 

  • Prodejce s prodejním místem a výstavkou: na základě Zprostředkovatelské smlouvy prodáváte naše výrobky za předem stanovené ceny podle našeho ceníku. Z těchto cen máte nárok na provizi. Výše provize závisí na ročním obratu. Účastníte se veškerých slevových a propagačních akcí společně s firmou DELTA Svratka s.r.o. Kontakt na Vaši prodejnu je umístěn na našich firemních internetových stránkách. Dále máte zdarma k dispozici letáky, katalogy a propagační předměty. Vzorky chatek pro výstavku Vám prodáme s výraznou slevou, zdarma je přivezeme a smontujeme. Výše slevy za vzorky je odlišná, závisí na atraktivnosti dané lokality. Vy vzorky pouze opatříte nátěrem. Objednávky tvoříte pomocí našeho e-shopu, vše je velmi jednoduché a srozumitelné. Dále se již o nic nestaráte, naše společnost se spojí se zákazníkem a zajistí dopravu, popř. montáž výrobku. Tento model spolupráce je možný pouze tehdy, když máte k dispozici dostatečně lukrativní místo pro výstavku našich výrobků a samotnému prodeji můžete věnovat potřebný čas. Velmi často takto spolupracujeme např. se zahradnictvími.

 

  • Internetový prodejce s vlastním e-shopem: na základě Zprostředkovatelské smlouvy prodáváte naše výrobky za předem stanovené ceny podle našeho ceníku. Z těchto cen máte nárok na provizi. Výše provize závisí na ročním obratu. Účastníte se veškerých slevových a propagačních akcí společně s firmou DELTA Svratka s.r.o. Máte od nás zdarma k dispozici veškeré materiály potřebné pro úspěšný internetový prodej našich výrobků. Objednávky pak zasíláte pomocí našeho e-shopu, vše je velmi jednoduché a srozumitelné. Dále se již o nic nestaráte, naše společnost se spojí se zákazníkem a zajistí dopravu, popř. montáž výrobku. Tento model spolupráce je možný pouze tehdy, když máte k dispozici vlastní e-shop a samotnému prodeji můžete věnovat potřebný čas.

 

  • Internetový prodejce bez vlastního e-shopu: na základě Zprostředkovatelské smlouvy prodáváte naše výrobky za předem stanovené ceny podle našeho ceníku. Z těchto cen máte nárok na provizi. Na své vlastní internetové stránky si umístíte banner s unikátním kódem a pokud na něj někdo klikne, bude přesměrován do našeho firemního e-shopu. Když zde udělá objednávku, provize je Vaše! Tento model spolupráce je možný pouze tehdy, když máte k dispozici vlastní internetové stránky, samotnému prodeji nevěnujete žádný čas. Provize za takto uskutečněný obchod je však nižší než - li tomu je v předchozích dvou případech.

 

Poznámka: samozřejmě se dá zkombinovat prodej s výstavkou s internetovým prodejem.


 

Nákup - prodej:

 

  • Prodejce s prodejním místem a výstavkou: na základě Rámcové smlouvy prodáváte naše výrobky za Vámi stanovené prodejní ceny, sami si určujete vlastní obchodní politiku. Jste zařazeni do některé dealerské kategorie D1 - D3. Výše slevy závisí na ročním obratu. Můžeme Vám zajistit dopravu výrobků, montáž si provádíte zpravidla sami. Vzorky chatek pro výstavku Vám prodáme s výraznou slevou, zdarma je přivezeme a smontujeme. Výše slevy za vzorky je odlišná, závisí na atraktivnosti dané lokality. Vy vzorky pouze opatříte nátěrem. Tento model spolupráce je možný pouze tehdy, když máte k dispozici dostatečně lukrativní místo pro výstavku našich výrobků a samotnému prodeji a následné realizaci můžete věnovat potřebný čas. Velmi často takto spolupracujeme s firmami. které od nás kupují samotnou dřevostavbu a další doplňky vč. montáže si pak zajišťují sami.

 

  • Internetový prodejce s vlastním e-shopem: na základě Rámcové smlouvy prodáváte naše výrobky za Vámi stanovené prodejní ceny, sami si určujete vlastní obchodní politiku. Jste zařazeni do některé dealerské kategorie D1 - D3. Výše slevy závisí na ročním obratu. Můžeme Vám zajistit dopravu výrobků, montáž si provádíte zpravidla sami, Tento model spolupráce je možný pouze tehdy, když máte k dispozici vlastní e-shop a samotnému prodeji a následné realizaci můžete věnovat potřebný čas.

 

Poznámka: samozřejmě se dá zkombinovat prodej s výstavkou s internetovým prodejem.


 

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte emailiem: info@deltasvratka.cz

 

Facebook Domky Delta YouTube