Košík je prázdný
  • Úvodem
  • »
  • Dřevěné chaty pro rekreaci

Dřevěné chaty pro rekreaci

Dřevěné chaty a bungalovy pro víkendové, prázdninové nebo celoroční bydlení nabízíme ze síly stěny 33 mm a 50 mm. Stěnová palubka má dvojitou pero/drážku a je oboustranně pohledová. Dřevěné chaty jsou vyrobeny z kvalitního, řádně vysušeného smrkového řeziva, které je čistě a přesně čtyřstranně opracováno. Rohový křížový (srubový) spoj je tvořen dvojitým zámkem. Součástí každé dřevěné chaty jsou samozřejmě kvalitní palubkové nebo kazetové dveře a okna. U chat ze síly 50 mm mají okna izolační dvojsklo (lze objednat i pro chaty ze síly stěny 33 mm), celoobvodové kování ROTO a rám okna je vyroben z lepených hranolů. Pro celoroční využití se mohou dřevěné chaty zateplit.


Dřevěné chaty a bungalovy se převážně vyrábí na zakázku, dle přání zákazníka. Proto se jejich výsledné provedení často liší od námi nabízených základních modelů. Není také problém Vám postavit zcela originální chatu podle Vašeho projektu. Velmi rádi Vás uvítáme u nás ve výrobním závodě ve Svratce, kde jsou některé chaty vystavené. Můžeme Vás provést výrobní halou, kde uvidíte, jak se chaty vyrábí.

Kompletní nabídku dřevěných chat s výkresy a dalšími informacemi najdete na našem webu po kliknutí na tento odkaz: DŘEVĚNÉ REKREAČNÍ CHATY.


dřevěná chata Alexandra I dřevěná chata Dita rekreační chata Valerie

přízemní chata Victoria dřevěná chata Elisa chata Sofia

dřevěná chata Mariana dřevěná chata Zora dřevěná chata Camping

Tato kategorie neobsahuje žádné zboží
Facebook Domky Delta YouTube