Košík je prázdný

Rekreační chaty

Atypická chata 5x7 m

Boris Vlnas

Dobrý den,

chtěl bych Vám vyjádřit poklonu za odvedenou montáž na výše uvedené akci. Vaši pracovníci pod vedením p. Macha byli velmi vstřícní a ochotní a jejich práce byla provedena rychle a na velmi profesionální úrovni.Děkuji a těším se na další spolupráci ve 2.etapě realizace stavby.

Dobrý den,

ke 2.etapě montáže, která proběhla v 29.týdnu, musím opět konstatovat jenom superlativy. Jste super firma, která plní co slíbí, v kvalitě a včas. A to od přípravy projektu, samotné výroby i montáže.
Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů.

Atypická chata 5x7 m Atypická chata 5x7 m Atypická chata 5x7 m

chata Alexandra I_atypické provedení

Ing. Jan Bartoň
Dobrý den.
Zasílám foto chaty po 15 letech, kterou máte stále v nabídce. Zatím vše funguje bez problémů. Naše volba a Vaše provedení bez chyby.
S pozdravem
Ing. Jan Bartoň 

chata Alexandra I_atypické provedení chata Alexandra I_atypické provedení chata Alexandra I_atypické provedení

chata Zora

Alena Martincová

Pane Novotný, s chatou jsme velmi spokojeni a užíváme si ji často. Loni nás postihla povodeň, ale vaši zaměstnanci nám pomohli chatu ukotvit a srovnat, byla to velmi náročná práce, pan Josef Moučka a jeho kolega nám moc pomohli, pan ing Ostatek samozřejmě vše vymyslel. Takže jsme se nadřeli všichni, ale už je vše v pořádku, i když jsme museli vyměnit nábytek z dřevotřísky, rozpadl se, tak máme vše jen dřevěné. Každému se chata líbí, je prostorná a spaní nahoře je skvělé. Takže vám vyfotím za sluníčka chatu ze všech stran a pošlu. Podívám se do svého archivu, zda tam něco nemám. Mějte s pěkně, děláme vám reklamu. Ještě dojde na malý zahradní domek na jinou parcelu, kde máme sad. Ozveme se a pošlu, co budu moci.

chata Zora chata Zora chata Zora chata Zora

Chata Weekend s terasou

Atypické provedení chaty Weekend podle přání zákazníka.

Chata Weekend s terasou Chata Weekend s terasou

Golf Lázně Bohdaneč

Klubovna Golfu Lázně Bohdaneč se zastřešenou terasou a přístavbou po trenažér.

Golf Lázně Bohdaneč Golf Lázně Bohdaneč Golf Lázně Bohdaneč Golf Lázně Bohdaneč
Facebook Domky Delta YouTube