» Reklamace

Reklamace

Na veškeré zboží posytujeme záruku v délce 24 měsíců. Pokud nebudete spokojeni s dodaným produktem, neváhejte nás kontaktovat. Mějte však prosím na paměti, že dřevo je materiál, který neustále „pracuje". Dřevo je vysušeno z výroby na cca 16% vlhkosti. Je však přirozenou vlastností dřeva, že vlhkost nadále absorbuje z okolního prostředí a pak opět vysychá. U srubových chatek je tento pohyb dřevu umožněn (musí být umožněn), tudíž se někdy stěnovnice vlivem sucha trochu rozestoupí. Tento jev sesychání stěn se projevuje většinou během prvních pár let, kdy dřevo nejvíce „pracuje". Dochází k němu buď po zimním období (přes zimu dřevo zvlhne a na jaře se začne vysušovat) anebo tehdy, když přes den panují velmi vysoké teploty (dřevo se začne extrémně rychle vysušovat). Jedná se tedy o přirozenou reakci dřeva.

 

Co s tím udělat:

 

V rozích domku jsou osazeny zavětrovací latě. U každé je třeba povolit vratový šroub (ten v drážce lišty) a stěnovnice sesadit zpět k sobě. Většinou stačí do stěny zabouchat pěstí a ona sama sesedne, popř. je třeba vylézt na střechu a vlastní vahou ji zatížit, tím stěnovnice sesednou. Pak je potřeba matku opět dotáhnout - pouze rukou, bez klíče, aby stěny mohly stále "pracovat". V případě, že domek má boční přístřešek nebo čelní přesah podepřený stojkami, je potřeba povolit matky u stavitelné kotvy tak, aby domek mohl klesnout. Pokud byly použity pevné kotvy bez možnosti posunu stojky, je třeba stojku z kotvy odmontovat a zkrátit ji cca o 2 cm. Pokud toto řešení nepomůže, tak pravděpodobně stěnovnice zůstaly „viset" na zárubni dveří. Seschly víc než je ponechaná vůle nad zárubní. To pak musí opravit naše firma, jedná se o závadu, kterou můžete reklamovat.

 

Postup při reklamaci:

 

  1. Písemně, nejlépe emailem nám popište reklamovanou vadu, použijte k tomu tento Reklamační protokol, který si stáhnete zde. Pokud možno nám též pošlete fotografie reklamované vady. Nezapomeňte uvést svoje kontaktní údaje a číslo objednávky.
  2. Ozveme se Vám zpět a domluvíme si termín odstranění vady.
  3. Přijedeme a vadu odstraníme.

 

Kontaktní údaje pro reklamace:

 

DELTA Svratka s.r.o. 

Kozinova 57/2

102 00 Praha 10

tel./fax: +420 271 750 637

e-mail: info@deltasvratka.cz 

 

 

 

 

 

Facebook

Aktuality

Nové domky Laura 400x400 a Laura 450x450
Rozšířili jsme naši nabídku nejprodávanějších domků řady Laura o dal&sc...
Oliver - domek s kulatým oknem
Jediný nářaďový domek s kulatým oknem v naší nabídce! Jmenuje se Oliver...
ALFRED - další domek s rovnou střechou
Podívejte se na náš nový domek ALFRED s rovnou střechou a podélným oknem.
starší aktuality