» » Nepodceňte výběr správného zahradního domku

Nepodceňte výběr správného zahradního domku

Vloženo: 13. 04. 2016


Na zahradě je zapotřebí velké množství různého nářadí a úložného prostoru není nikdy dost. Pokud u rodinného domu nemáte sklep, garáž nebo už vidíte, že se vám tam prostě všechno nářadí nemůže vejít, je na čase popřemýšlet o zahradním domku nebo domku na nářadí.

Než se rozhodnete zahradní domek pořídit, je vhodné se pořádně zamyslet, k jakým účelům bude využíván, posoudit velikost domku i zahrady a jestli zapadne do vaší zahrady. Pokud budete shánět domek na nářadí, budou prioritní jiné parametry než u domku, který se bude využívat při posezení s rodinou a přáteli.

Pro sekačku, rýč nebo hrábě

Máte rádi na své zahradě pořádek a věci na svém místě? Domek na nářadí je pro vás praktickým a elegantním řešením. Uklizené nářadí tak chráníte před případnými zloději, nepříznivým počasím, čímž prodlužujete jeho životnost. Při nákupu domku na nářadí vás bude zajímat především řešení interiéru. Mělo by tam být dostatek místa pro větší druhy nářadí, jako sekačku, krumpáče nebo i pneumatiky. Ale také zde nesmí chybět dostatek poliček na uložení drobnějšího nářadí.

Klid a zábava

Pevná konstrukce dřevěných zahradních domků působí v zahradě velmi příjemně. Jestliže máte v plánu na zahradě trávit většinu svého volného času s rodinou i přáteli, zvolte zahradní domek větších rozměrů. Dopřejete tak sobě i své návštěvě stoprocentní pohodlí, v takovémto domku budete mít dostatek místa na vše podstatné (dostatek úložného místa, ledničku a podobně). Vhodný zahradní domek poslouží také jako hrací místo pro vaše děti.
Další možností je koupě pergoly nebo altánu. Tyto přístřešky vám umožní posezení u grilu nebo relaxaci s knížkou i za deštivého počasí. Jak dřevěnou pergolu, tak i altán můžete ozdobit různými květinami a rázem se z tohoto příbytku může stát oáza klidu a pohody.

Výběr správného zahradního domku je opravdu důležitý. Samozřejmě můžete různé typy využívat k více činnostem zároveň, ale je škoda zahradní domek sloužící pro relaxaci zaneřádit špinavým náčiním. Sedět při grilování mezi sekačkou a hrabičkami také není to pravé ořechové, nemyslíte?


Další články:

Zpět
Facebook

Aktuality

Nové domky Laura 400x400 a Laura 450x450
Rozšířili jsme naši nabídku nejprodávanějších domků řady Laura o dal&sc...
Oliver - domek s kulatým oknem
Jediný nářaďový domek s kulatým oknem v naší nabídce! Jmenuje se Oliver...
ALFRED - další domek s rovnou střechou
Podívejte se na náš nový domek ALFRED s rovnou střechou a podélným oknem.
starší aktuality