» » Pergola na auto - kryté stání pro automobil

Pergola na auto - kryté stání pro automobil

Vloženo: 20. 09. 2016


Máte své auto zaparkované za vraty na své zahradě? To je jistě rozumné, auto máte v bezpečí před případnými zloději a vandaly. Pokud nemáte vaše auto zaparkované v garáži, je vystaveno i dalším hrozbám. Nicméně pořízení nové garáže je mnohdy časově i finančně náročné, přijatelnější možností se tedy stává pergola na auto.

Výhody garážového stání

Pergola na auto vám pomůže vyřešit záležitosti, které vám ušetří drahocenný čas, ale v některých případech víc než to. S pergolou na auto se můžete rozloučit s poměrně banální záležitostí – už žádné znečištění od ptáků na vaší kapotě. Tato záležitost však uškodí autu pouze esteticky, oproti tomu případné kroupy, hromady sněhu, či polámané větve můžou znamenat velké potíže. I před těmito problémy garážové stání auto ochrání. Další výhodou pergoly na auto oproti garáži je jistě cena, která je poměrně nižší a samozřejmě se postaví rychleji než garáž. Další výhodu můžete najít v tom, že se auto nachází stále venku, tudíž ho nevystavujete teplotním změnám mezi chladným venkovním počasím a vytopenou garáží.

Pergola na auto

Druhy pergol na auto

Přístřešek na auto si lidé pořizují hlavně z praktických důvodů, je však vhodné vybírat i podle dalších parametrů. Jednou z možností je pergola na auto s pultovou střechou, ta má jednostranný sklon střechy a může stát samostatně na zahradě nebo může být přimontována ke zdi domu. Další přístřešek na auto má sedlový tvar střechy. Tento typ pergoly je vhodný především pro milovníky masivních konstrukcí. V dnešní době není nic neobvyklého, že jedna domácnost vlastní více vozidel, proto na trhu najdete pergoly na auta v různých rozměrech. Pokud vám na zahradě schází nějaký ten úložný prostor, ať už se jedná o zahradní domek na nářadí nebo nějaká kůlna, jistě oceníte pergolu na auto se skladem. Díky tomuto typu garážového stání vyřešíte, jak parkování a ochranu pro vaše auto, ale i uskladnění nářadí, jízdního kola a zahradní techniky.


Další články:

Zpět