» » Ochraňte svého miláčka před nepřízní počasí

Ochraňte svého miláčka před nepřízní počasí

Vloženo: 07. 10. 2015


Parkujete svůj vůz za plotem, na vlastní zahradě, abyste jej ochránili před případnými zloději či vandaly? To je jistě rozumné, váš čtyřkolový miláček si ale zaslouží i další ochranu. Nemáte-li garáž, pak jej parkováním venku vystavujete hned několika dalším nebezpečím.

Střecha minimalizuje rizika

Znečištění ptáky může znamenat jen nepříjemné zdržení na cestě do práce, než jej odstraníte, případné poškození padajícími větvemi či kroupami, které s sebou rozmarný podzim přináší, už vás může stát i nemalé peníze. O napadané námraze, kterou budete každé ráno muset z oken seškrabovat, ani nemluvě.

Jako šikovné řešení se nabízí přístřešek na auto, který může skvěle ladit s pergolou či zahradním domkem a má i své výhody oproti garáži – postavíte jej rychleji, levněji a navíc nebudete auto vystavovat přechodům mezi venkovním chladným počasím a vytápěnou garáží. Díky volně profukujícímu vzduchu i rychleji uschne a střecha ochrání i lak před nežádoucím UV zářením.

Estetický i užitečný

Přístřešky na auto mohou dokonce splňovat i další funkce a jejich vzhled i velikost snadno přizpůsobíte svým potřebám. V nabídce jsou jak oblíbená garážová stání s jednostranným sklonem střechy (pultová střecha), tak symetricky děleným (sedlová střecha), pro jeden i dva vozy. Záleží tedy čistě na vás, co se vám líbí a hodí.

Zároveň může součástí být i šikovný sklad, do něhož si můžete uložit například pneumatiky, aby byly pro nadcházející přezutí po ruce, nebo třeba nářadí a zahradní techniku. Je možné si také přiobjednat zástěnu či okapy – nebojte se výrobce oslovit s individuálními požadavky.

 

Garážové stání se skladem

Masivní dřevo je praktické

Životnost výrobků z masivního materiálu je samozřejmě mnohem delší než u výrobků z nekvalitních či šizených materiálů. Přiobjednáte-li si navíc impregnaci či nátěry lazurou, budete mít o ochranu svého miláčka postaráno na mnoho let a díky této péči vám i on bude déle sloužit.

 

 

 


Další články:

Zpět