» » Výsledek hledání

Dřevěné chaty s podkrovím

Níže v nabídce naleznete celou řadu dřevěných rekreačních chat, které obsahují buď částečné podkroví (tzv. empore) nebo mají podkroví plnohodnotné - po celé ploše chaty.
 
Částečné podkroví se používá spíše u menších chat, kde by případné zřízení ložnice v přízemí zabíralo příliš místa. Samozřejmě se částečné podkroví dá využít i jako skladiště či šatna. Přístup na toto empore umožňuje mobilní žebřík či výklopné schůdky. Empore je samozřejmě opatřeno zábradlím, zamezující pádu.
 
Plnohodnotné podkroví nabízíme u větších chat, kde není problém s výškou střechy v hřebenu nad 5 m (u malých chatek by toto řešení nevypadalo hezky). Vzhledem k celkové výšce chat a výšce stěn v podkroví, je zcela neomezený pohyb možný prostředkem chaty (v ose střechy). Pohyb u stěn pak omezují šikminy střechy, ale to je normální a logické. Přístup do podkroví zajišťují schody se zábradlím.
 

Vyrábíme i atypické zakázky, podle Vašich představ - za atypická řešení nepožadujeme žádné příplatky. Pošlete nám nákres Vaší konkrétní představy a uveďte Vaše požadavky. My Vám pak zašleme přesnou cenovou nabídku. Též nás můžete navštívit u nás ve výrobním závodě ve Svratce, kde máme vystaveno několik rekreačních chat. Chaty dopravujeme a montujeme po celé ČR. Pořízení rekreační chaty od naší společnosti Vám garantuje maximální kvalitu a dlouhodobý servis. Projekcí, výrobou a konečnou realizací se zabýváme již bezmála 25 let. Naše chaty jsou certifikované Dřevařským ústavem.

zobrazit více »

Dřevěné chaty s podkrovím - nabídka